Loading...
آمار
  • تعداد کالا: 633
  • بازدید امروز: 957
  • بازدید دیروز: 8099
  • بازدید کل: 1227474

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

خرید شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی ابزار تحسین به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.
1-خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ابزار تحسین بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
2-خدمات و محتویات وب سایت ابزار تحسین تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات وب سایت فروشگاه اینترنتی ابزارتحسین برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.
3-کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، اطلاعات لازم را صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
4- فروشگاه اینترنتی ابزار تحسین به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت کند.
5- هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در سایت فروشگاه اینترنتی ابزارتحسین ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای سایت ابزارتحسین محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا:


از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ابزارتحسین , سایت فروشگاه ابزارتحسین به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده، به عنوان خریدار تلقی می گردد.
1-فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد
2- خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

3-گروه صنعتی تحسین به منظور آسودگی خاطر و رضایت مند بیشتر مشتریان برای کلیه محصولات به استثنای بعضی محصولاتی که قید شده است 7 روز فرصت بازگشت کالا را در نظر گرفته است.

شرایط حمل و تحویل کالا:


مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:


1- ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست،تیپاکس و یا باربری بر اساس کالای سفارش داده شده انجام می شود.
2- سفارشات با ارزش بالای 150000 تومان(یکصد و پنجاه هزار تومان) به صورت رایگان ارسال می گردد. هزینه ارسال سایر سفارشات (کم تر از150000 تومان ) بر عهده مشتری می باشد.
3- مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی ابزارتحسین درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
4- مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید. این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و هزینه های تغییر نشانی پس ازسفارش کالا،به عهده ی مشتری خواهد بود.
5- خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
6- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.
7- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست ، تیپاکس و یا باربری در اختیار فروشنده قرار دهد.
8- پس از حمل هر محموله توسط پیک، تیپاکس و باربری مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
9- خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه "قوانین ومقررات" را مطالعه نماید. مسؤلیت عدم اطلاع از این قوانین بر عهده خریدار می باشد.

10-شهروندان ساکن تهران می توانند از گزینه پرداخت در محل استفاده کنند.

نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا